Specjaliści Smart Heart

Zuzanna Szpunar

psycholog, psychoterapeuta, w trakcie procesu certyfikacji seksuologicznej
Prowadzę konsultacje on-line i indywidualne poradnictwo psychologiczne oraz seksuologiczne dla osób dorosłych. Wspieram osoby z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości i nastroju, zaburzeniami odżywiania oraz problemami związanymi z kryzysami życiowymi i rozwojowymi.

Maria Tatara

psycholog, psychoterapeuta
Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi doświadczającymi psychicznego przeciążenia w trudnych momentach życia, kryzysu w związku, problemów w pracy. Prowadzę również terapię nakierowaną na wzmacnianie poczucia własnej wartości i pewności siebie. Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu depresji i innych zaburzeń nastroju oraz zaburzeń lękowych.

Kamila Gil

psycholog, psychoterapeuta
Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną osób dorosłych doświadczających głównie zaburzeń nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeń lękowych w postaci fobii społecznej, napadów paniki, agorafobii, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (nerwica natręctw) czy lęku uogólnionego, a także zaburzeń osobowości i problemów emocjonalnych. Wspieram osoby znajdujące się w kryzysie życiowym. Pracuję też z osobami mającymi trudności w obszarze zawierania relacji społecznych czy radzenia sobie ze stresem.

Agnieszka Rajngruber

psycholog, psychoterapeuta
Prowadzę psychoterapię i konsultacje indywidualne dla osób dorosłych, przeżywających kryzysy życiowe, trudności wynikające z dorastania w rodzinach dysfunkcyjnych (DDD, DDA), trudności w relacjach z innymi ludźmi. Pracuję z ludźmi cierpiącymi na zaburzenia depresyjne i lękowe, problemy z samooceną. Pracuję również z osobami, które mają potrzebę poznania siebie, a ich celem jest poprawa jakości i komfortu życia.

Justyna Kołodyńska

psycholog, psychoterapeuta, pedagog
Pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. W swojej pracy zajmuję się między innymi takimi zaburzeniami jak: depresje, nerwice, lęki, nieśmiałość, pomagam również w sytuacjach kryzysów życiowych czy żałoby.

Edyta Serwatka

psycholog, psychoterapeuta
Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową z osobami dorosłymi w nurcie poznawczo-behawioralnym, pomagając osobom zmagającym się z lękiem, niskim poczuciem wartości, kryzysami w relacjach, zaburzeniami osobowości.

Kalendarz online

Umów się na wizytę, korzystając z wygodnego kalendarza.

Nasi specjaliści są gotowi spotkać się z Tobą w naszej siedzibie w Lublinie bądź on-line. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu jest dokonanie płatności- cena za sesję oraz konsultacje wynosi 120 zł.
Smart Heart

ODWIEDŹ NAS

Narutowicza 38-42/33
Lublin 20-016

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 7:00 – 22:00
Sob-Ndz: nieczynne

POROZMAWIAJMY

+48 570 101 435
gabinet@smart-heart.pl