Specjaliści Smart Heart

Justyna Godula

psycholog, terapeuta
DLA MŁODZIEŻY DLA DZIECI
Nazywam się Justyna Godula, jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie nauki w nurcie poznawczo – behawioralnym. Pracuję z dziećmi w wieku od 2 lat i ich rodzicami. Ukończyłam studia psychologiczne na UMCS w Lublinie oraz studia podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka oraz wiele różnych szkoleń, które pomagają mi w pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Magdalena Gajderowicz

psychoterapeuta, pedagog, tel: 504 631 919
DLA DOROSŁYCH
Prowadzę indywidualną psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych doświadczających trudności takie jak: depresja, zaburzenia lękowowe, nerwice, nieśmiałość, zaniżone poczucie własnej wartości.

Agnieszka Rajngruber

psycholog, psychoterapeuta
DLA DOROSŁYCH
Prowadzę psychoterapię i konsultacje indywidualne dla osób dorosłych, przeżywających kryzysy życiowe, trudności wynikające z dorastania w rodzinach dysfunkcyjnych (DDD, DDA), trudności w relacjach z innymi ludźmi. Pracuję z ludźmi cierpiącymi na zaburzenia depresyjne i lękowe, problemy z samooceną. Pracuję również z osobami, które mają potrzebę poznania siebie, a ich celem jest poprawa jakości i komfortu życia.

Edyta Serwatka

psycholog, psychoterapeuta
DLA DOROSŁYCH
Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową z osobami dorosłymi w nurcie poznawczo-behawioralnym, pomagając osobom zmagającym się z lękiem, niskim poczuciem wartości, kryzysami w relacjach, zaburzeniami osobowości.

Kalendarz online

Umów się na wizytę, korzystając z wygodnego kalendarza.

dovoder 3
Nasi specjaliści są gotowi spotkać się z Tobą w naszej siedzibie w Lublinie bądź on-line. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu jest dokonanie płatności- opłata za sesję lub konsultacje psychologiczne wynosi 130 – 150 zł.