Specjaliści Smart Heart

Agata Szymańska

Psycholog
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie nawiązanie relacji oraz poznanie i otwarcie się na potrzeby drugiej strony. Uważam, że każdy z nas jest ekspertem w sprawie swoich uczuć oraz przeżyć i szczególnie ważne jest zrozumienie perspektywy drugiej osoby. W swojej pracy staram się kierować nie tylko głową, ale również sercem. Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.

Anna Chechlińska

Psycholog, Coach
DLA DOROSŁYCH
W Centrum Psychoterapii SmartHeart w Lublinie prowadzę terapię indywidualną, coaching indywidualny oraz wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych. Pomagam osobom dorosłym, które znalazły się w kryzysie życiowym, doświadczają trudności w relacjach z innymi ludźmi, mają problemy w radzeniu sobie ze stresem, doświadczają niskiej samooceny oraz braku pewności siebie, pragną poznać siebie lepiej i poprawić jakość swojego życia. 

Katarzyna Kowalska

Psycholog, psychoterapeuta
DLA DOROSŁYCH
Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pracuje z osobami doświadczającymi zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości. Pomagam osobom zmagającym się z niskim poczuciem wartości, w sytuacjach kryzysów życiowych.

Rafał Koropczuk

psycholog
DLA MŁODZIEŻY
Pomagam młodzieży w wieku od 12 lat i osobom dorosłym doświadczającym kryzysów rozwojowych, depresji i lęku, mającym trudności w zakresie funkcjonowania w relacjach społecznych i radzenia sobie ze stresem oraz rodzicom potrzebującym wsparcia w budowaniu relacji z dzieckiem i zmagającym się z trudnościami wychowawczymi.

Justyna Godula

psycholog, terapeuta
DLA MŁODZIEŻY DLA DZIECI
Nazywam się Justyna Godula, jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie nauki w nurcie poznawczo – behawioralnym. Pracuję z dziećmi w wieku od 2 lat i ich rodzicami. Ukończyłam studia psychologiczne na UMCS w Lublinie oraz studia podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka oraz wiele różnych szkoleń, które pomagają mi w pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Magdalena Gajderowicz

psychoterapeuta, pedagog
DLA DOROSŁYCH Prowadzę indywidualną psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych doświadczających trudności takie jak: depresja, zaburzenia lękowowe, nerwice, nieśmiałość, zaniżone poczucie własnej wartości.

Zuzanna Szpunar

psycholog, psychoterapeuta, w trakcie procesu certyfikacji seksuologicznej
DLA DOROSŁYCH
Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychoanalitycznym z osobami dorosłymi. W Centrum Psychoterapii Smart Heart odpowiadam także za konsultacje seksuologiczne osób dorosłych doświadczających różnych trudności, m.in. kryzysu w związku, braku lub utraty potrzeb seksualnych, problemów z erekcją i ejakulacją, bólu podczas stosunku seksualnego, trudności w osiąganiu orgazmu,wykorzystania, przemocy seksualnej lub/i ich konsekwencji, problemów związanych z akceptacją własnej orientacji seksualnej.

Maria Tatara

psycholog, psychoterapeuta
DLA DOROSŁYCH DLA MŁODZIEŻY
Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi doświadczającymi psychicznego przeciążenia w trudnych momentach życia, kryzysu w związku, problemów w pracy. Prowadzę również terapię nakierowaną na wzmacnianie poczucia własnej wartości i pewności siebie. Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu depresji i innych zaburzeń nastroju oraz zaburzeń lękowych.

Joanna Mielnik

psycholog, psychoterapeuta
DLA DOROSŁYCH
Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. Pracuję indywidualnie z osobami borykającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości i zaburzeniami lękowymi. Wspieram osoby doświadczające kryzysów w różnych sferach życia.

Agnieszka Rajngruber

psycholog, psychoterapeuta
DLA DOROSŁYCH
Prowadzę psychoterapię i konsultacje indywidualne dla osób dorosłych, przeżywających kryzysy życiowe, trudności wynikające z dorastania w rodzinach dysfunkcyjnych (DDD, DDA), trudności w relacjach z innymi ludźmi. Pracuję z ludźmi cierpiącymi na zaburzenia depresyjne i lękowe, problemy z samooceną. Pracuję również z osobami, które mają potrzebę poznania siebie, a ich celem jest poprawa jakości i komfortu życia.

Edyta Serwatka

psycholog, psychoterapeuta
DLA DOROSŁYCH
Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową z osobami dorosłymi w nurcie poznawczo-behawioralnym, pomagając osobom zmagającym się z lękiem, niskim poczuciem wartości, kryzysami w relacjach, zaburzeniami osobowości.

Kalendarz online

Umów się na wizytę, korzystając z wygodnego kalendarza.

dovoder 3
Nasi specjaliści są gotowi spotkać się z Tobą w naszej siedzibie w Lublinie bądź on-line. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu jest dokonanie płatności- opłata za sesję lub konsultacje psychologiczne wynosi 130 – 150 zł.