Konsultacje seksuologiczne online

Konsultacja seksuologiczna może mieć charakter jednorazowy (konsultacje) lub trwać przez dłuższy okres, jeśli tego wymaga sytuacja. Poradnictwo seksuologiczne skierowane jest do osób, których trudności dotyczą szeroko pojętej sfery seksualności.

Dla kogo konsultacje seksuologiczne?

Konsultacje i indywidualne poradnictwo psychologiczne oraz poradnictwo seksuologiczne będą pomocne dla osób dorosłych, które chcą w pełniejszy sposób przeżywać zbliżenia intymne albo uzyskać naukową (sprawdzoną) wiedzę na temat seksualności. Praca seksuologiczna będzie dużą wartością ale osób doświadczających kryzysu w związku, braku lub utraty potrzeb seksualnych, problemów z erekcją i ejakulacją, bólu podczas stosunku seksualnego, trudności w osiąganiu orgazmu. Zapraszamy również rodziców, którzy potrzebują pogłębić wiedzę dotyczącą rozwoju seksualnego swojego dziecka, czują się zaniepokojeni lub niepewni względem przejawów seksualności swoich dzieci i chcieliby je świadomie w tym rozwoju wspierać.

Jesteś zainteresowany konsultacjami seksuologicznymi online?

1. WYBIERZ RODZAJ SPOTKANIA

Oferujemy: konsultacje psychologiczne, sesje psychoterapii w Lublinie lub on-line oraz konsultacje seksuologiczne on-line

2. ZAREZERWUJ TERMIN

Wybierz terapeutę, z którym chcesz się spotkać i dobierz dogodny dzień i godzinę. Jeśli nie masz pewności, kto specjalizuje się w ważnym dla Ciebie temacie, zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu.

3. TO TWÓJ CZAS

Zapraszamy na spotkanie do gabinetu w Lublinie. Jeśli masz spotkanie on-line przygotuj pokój i zadbaj o swój komfort.

Wsparcie seksuologiczne w SmartHeart

W Centrum Psychoterapii SmartHeart tematyką związaną ściśle z seksualnością człowieka zajmuje się Zuzanna Szpunar. Zuzanna jest psychologiem, psychoterapeutą, odbywa również proces certyfikacji seksuologicznej.

Jak mogę zapisać się na indywidualną konsultację seksuologiczną?

Wystarczy, że wejdziesz w kalendarz klikając przycisk “umów sesję”, wybierasz nazwisko psychologa oraz dzień i godzinę. Dokonujesz opłaty za pierwszą konsultację, po której dostaniesz od nas sms z potwierdzeniem spotkania on-line. Pani Zuzanna Szpunar skontaktuje się z Tobą, aby ustalić sposób kontaktu podczas sesji. Masz do dyspozycji różne komunikatory internetowe. Spotkanie terapeutyczne trwa 50 minut.