Psychoterapia indywidualna w Lublinie oraz online

Psychoterapia indywidualna w Lublinie- zapraszamy Cię do naszych gabinetów w sercu miasta. W zaciszu gabinetu psychoteraputycznego urządzonego w domowy, przytulny sposób, możesz zająć się sobą z pomocą profesjonalnego psychoterapeuty.

Psychoterapia indywidualna to szczególny rodzaj spotkania dwóch osób. Psychoterapeuty oraz klienta. Psychoterapia wygląda różnie, w zależności od nurtu terapeutycznego, jakim posługuje się psychoterapeuta. W Centrum Psychoterapii SmartHeart mamy to szczęście, że psychoterapię indywidualną prowadzą terapeuci różnych nurtów. To pozwala na indywidualny wybór terapeuty stosownie do problemu, z jakim się zgłaszasz.

Dla kogo jest terapia indywidualna?

Psychoterapia indywidualna skierowana jest do osób, które nie chcą dłużej same zmagać się ze swoimi problemami lub są ciekawe siebie i chcą pogłębić samoświadomość. Jest ona skuteczną formą pomocy dla osób zmagających się z lękami, depresją, nerwicą, zaburzeniami osobowości, kłopotami w relacjach z ludźmi, stratą i żałobą, niską samooceną. Terapeuta pomoże również w profesjonalny sposób pogłębić Twoje rozumienie siebie, zdawanie sobie sprawy z doświadczanych, emocji, potrzeb, myśli, swoich możliwości, czy ograniczeń.

Jesteś zainteresowany psychoterapią indywidualną w Lublinie lub online?

1. WYBIERZ RODZAJ SPOTKANIA

Oferujemy: konsultacje psychologiczne, sesje psychoterapii w Lublinie lub on-line oraz konsultacje seksuologiczne on-line

2. ZAREZERWUJ TERMIN

Wybierz terapeutę, z którym chcesz się spotkać i dobierz dogodny dzień i godzinę. Jeśli nie masz pewności, kto specjalizuje się w ważnym dla Ciebie temacie, zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu.

3. TO TWÓJ CZAS

Zapraszamy na spotkanie do gabinetu w Lublinie. Jeśli masz spotkanie on-line przygotuj pokój i zadbaj o swój komfort.

Co mogę rozwiązać dzięki psychoterapii indywidualnej?

W zależności od problemu Twoja psychoterapia może trwać od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Efekt końcowy jest zależny od wielu czynników, przede wszystkim Twojej motywacji i zaangażowania, otwartości w pracy, zaufania. W toku trwania terapii dowiesz się więcej o sobie i mechanizmach, jakie rządzą Twoim życiem. Odkryjesz przyczyny swoich trudności. Dostrzeżesz powtarzające się schematy zachowań oraz relacji, w jakie wchodzisz, nauczysz się inaczej radzić sobie z pojawiającymi się problemami.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z psychoterapeutą?

Podczas pierwszego spotkania z terapeutą zostaniesz zapytany o powód wizyty i cel, jaki chciałbyś osiągnąć. Często ten cel zostaje później przedefiniowany lub uszczegółowiony. Psychoterapeuta będzie również przeprowadzał wywiad, aby jak najwięcej dowiedzieć się o Tobie i Twojej motywacji do podjęcia psychoterapii. Po pierwszym spotkaniu, a czasem po dwóch lub trzech, ustalacie z terapeutą tzw. “kontrakt terapeutyczny” dotyczący celu pracy, częstotliwości spotkań, zasad panujących w trakcie psychoterapii w Lublinie lub online. Ogólne zasady udostępnione są w regulaminie.

Jak mogę zapisać się na indywidualną psychoterapię w Lublinie?

Pierwszym krokiem jest wybór terapeuty. Możesz przeczytać o nas w zakładce (zespół). Następnie wchodzisz w kalendarz klikając przycisk “umów sesję”, wybierasz nazwisko terapeuty oraz dzień i godzinę. Dokonujesz opłaty za pierwszą konsultację, po której dostaniesz od nas sms z potwierdzeniem spotkania w Lublinie. Jeśli wahasz się co do wyboru osoby – zadzwoń do nas, doradzimy Ci, który psychoterapeuta pomoże konkretnie Tobie.

Gdzie się widzimy?

Indywidualne spotkanie psychoterapeutyczne odbywa się w naszej siedzibie, w Lublinie przy ul. Narutowicza (wejście od ul. Środkowej). Po wejściu do gabinetu możesz się rozgościć- do Twojej dyspozycji pozostają zimne i ciepłe napoje. Terapeuta zaprosi Cię o umówionej godzinie do jednego z trzech gabinetów. Spotkanie terapeutyczne trwa 50 minut.

Przeczytaj