Magdalena Gajderowicz

psychoterapeuta, pedagog

Prowadzę indywidualną psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych doświadczających trudności takie jak: depresja, zaburzenia lękowowe, nerwice, nieśmiałość, zaniżone poczucie własnej wartości. Pracuję również z dziećmi, które doświadczają trudności w obrębie sfery emocjonalnej i społecznej.

W Centrum SmartHeart prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, terapię pedagogiczną dzieci (w wieku od 4 lat) oraz konsultacje dla rodziców.

Ukończyłam studia dokotranckie z zakresu pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem również absolwentką filologii polskiej. Obecnie jestem w trakcie 4,5-letniego kursu psychoterapii pod kierownictwem dr. hab. Andrzeja Cechnickiego, prowadzonego w orientacji psychodynamicznej i systemowej oraz studentką psychologii. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi indywidualnie i grupowo, zarówno w szkole jak i organizacjach pozarządowych, w Środowiskowym Domu Samopomocy, na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym. Obecnie pracuję również w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Centrum Edukacyjno-Terapeutycznym, gdzie prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z dziećmi, konsultacje dla rodziców, psychoterapię osób dorosłych oraz warsztaty o tematyce psychoedukacyjnej.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.