Magdalena Gajderowicz

psychoterapeuta, pedagog, tel: 504 631 919

Prowadzę indywidualną psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych doświadczających trudności takie jak: depresja, zaburzenia lękowowe, nerwice, nieśmiałość, zaniżone poczucie własnej wartości.

W Centrum SmartHeart prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych. Psychoterapię traktuję jako wspólną drogę, terapeuty i pacjenta, podczas której pacjent ma szansę poznać i zrozumieć siebie, co z kolei jest podstawą do zmiany na lepsze. Podstawą mojego myślenia o pacjencie jest spojrzenie psychodynamiczne, jednakże w trakcie pracy staram się dostosowywać metody do indywidualnych potrzeb danej osoby.

Ukończyłam studia dokotranckie z zakresu pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem również absolwentką filologii polskiej. Obecnie jestem w trakcie 4,5-letniego kursu psychoterapii pod kierownictwem dr. hab. Andrzeja Cechnickiego, prowadzonego w orientacji psychodynamicznej i systemowej oraz studentką psychologii. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi indywidualnie i grupowo, zarówno w szkole jak i organizacjach pozarządowych, w Środowiskowym Domu Samopomocy, na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym. Obecnie pracuję również w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Centrum Edukacyjno-Terapeutycznym, gdzie prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z dziećmi, konsultacje dla rodziców, psychoterapię osób dorosłych oraz warsztaty o tematyce psychoedukacyjnej.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.