Poznaj lepiej Smart Heart

jedyni tacy w Lublinie

Centrum Psychoterapii SmartHeart powstało z myślą o stworzeniu przyjaznej i profesjonalnej przestrzeni rozwoju osobistego.

Psychoterapia to szczególny rodzaj spotkania dwóch osób. Psychoterapeuty oraz klienta. Psychoterapia od wewnątrz wygląda różnie, w zależności od nurtu terapeutycznego, jakim posługuje się psychoterapeuta. W Centrum Psychoterapii SmartHeart mamy to szczęście, że psychoterapię w Lublinie prowadzą terapeuci różnych nurtów. To pozwala na indywidualny wybór terapeuty stosownie do problemu, z jakim się zgłaszasz, masz również możliwość wyboru osoby, która stylem pracy będzie Ci najbardziej odpowiadać.

Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt; płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału; stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości cech.

Jeśli nie jesteś pewien, który z naszych terapeutów jest dla Ciebie- zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą.

 

Kalendarz online

Umów się na wizytę, korzystając z wygodnego kalendarza.

dovoder 3
Nasi specjaliści są gotowi spotkać się z Tobą w naszej siedzibie w Lublinie bądź on-line. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu jest dokonanie płatności- cena za sesję oraz konsultacje wynosi 120 zł.