Poznaj lepiej Smart Heart

pracujemy z sercem i z głową, w Lublinie oraz online

Centrum Psychoterapii SmartHeart powstało z myślą o stworzeniu przyjaznej i profesjonalnej przestrzeni rozwoju osobistego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Celem naszej pracy jest, abyśmy pożegnali się w momencie, w którym już nas nie potrzebujesz. Nie ma znaczenia, a którym miejscu na ścieżce swojego rozwoju jesteś: naszym celem jest pomóc Ci poczuć się pewnie, być wzmocnionym, samoświadomym, i na tyle silnym, abyś wiódł życie, które kochasz.

SmartHeart jest centrum psychoterapii, w którym pracujemy z sercem i z głową. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, konsultacje z psychologiem, wsparcie dla rodziców oraz terapię dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz również szkolenia online prowadzone przez naszych psychologów oraz warsztaty stacjonarne, które przygotowujemy i prowadzimy na zamówienie placówek.

W Centrum Psychoterapii SmartHeart cenimy różnorodność i czerpanie od siebie nawzajem, a mamy to szczęście, że psychoterapię w Lublinie oraz online prowadzą u nas terapeuci różnych nurtów. Masz zatem możliwość zacząć swoją podróż w głąb siebie z psychoterapeutą: psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym, humanistycznym, a także z: psychologiem lub seksuologiem. W naszą pracę włączamy również elementy terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), dialogu motywującego, terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT), mindfulness (MBSR) oraz pracy z ciałem.

Tym, co nas łączy jest poczucie misji w postaci świadczenia takiej jakości usług, jakimi chcielibyśmy, aby byli obdarzeni nasi bliscy.

„Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie jak jest. Sposób w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę.” Virginia Satir

Zapraszamy do postawienia pierwszego kroku i kontaktu z naszym centrum. Żeby uczynić ten proces wygodnym dla Ciebie, utworzyliśmy swoje wizytówki. Możesz z nich dowiedzieć się, jakie kompetencje i doświadczenie ma każdy z nas, oraz w jakie dni przyjmuje. Jeśli nadal nie jesteś pewien, który z naszych terapeutów jest dla Ciebie- zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu w wiadomości mailowej, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

O nas

Kalendarz online

Umów się na wizytę, korzystając z wygodnego kalendarza.

Nasi specjaliści są gotowi spotkać się z Tobą w naszej siedzibie w Lublinie bądź on-line. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu jest dokonanie płatności- cena za sesję oraz konsultacje wynosi 120 zł.