Psycholog dziecięcy Lublin

pomoc psychologiczna w Lublinie dla najmłodszych

W Centrum Psychoterapii SmartHeart dbamy o zdrowie psychiczne najmłodszych. Nasi psychologowie dziecięcy wspierają dzieci od 2 roku życia, młodzież oraz ich rodziców.

Psychologowie dziecięcy przyjmują w Lublinie, jest również możliwość wizyty on-line. Psycholog dziecięcy najpierw spotyka się z rodzicami, aby dokładnie poznać sytuację i zgłaszany problem. Bardzo często w proces psychoterapii również włączani są rodzice, ponieważ trudności dziecka nie można rozumieć w oderwaniu od jego rodziny.

Wizyta u psychologa dziecięcego jest zalecana, jeśli u dziecka występują: trudności z nauką, koncentracją uwagi, trudności w nawiązywaniu relacji społecznych, zaburzenia zachowania, agresja, konflikty z rówieśnikami, jeśli utrzymuje się długotrwały smutek lub przygnębienie, powodujące brak zainteresowania aktywnością fizyczną i zabawą, jeśli dziecko przeżywa przykre lub traumatyczne sytuacje.

Nie wiesz, który psycholog lub psychoterapeuta dziecięcy okaże się dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie i pomożemy Ci umówić się na wizytę do odpowiedniego specjalisty – zapraszamy do SmartHeart w Lublinie lub online.

Poradnia psychologiczna dla dzieci – kalendarz online

Umów się na wizytę do najlepszych psychologów dziecięcych w Lublinie za pomocą naszego kalendarza online.

dovoder 3
Nasi specjaliści z Centrum Psychoterapii w Lublinie są gotowi spotkać się z Tobą — zarówno w gabinecie ośrodka, jak i również online. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu do wybranego przez Ciebie psychoterapeuty w naszym ośrodku w Lublinie jest dokonanie płatności.

ODWIEDŹ NAS

Narutowicza 38-42/33
Lublin 20-016

(wejście od strony ul. Środkowej, po przejściu przez podwórko – ostatnia klatka po lewej stronie)

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 7:00 – 22:00
Sob-Ndz: nieczynne

POROZMAWIAJMY

+48 570 101 435
gabinet@smart-heart.pl