Leczenie zaburzeń lękowych w Lublinie

Zaburzenia osobowości są nabytym i trwałym wzorcem zachowań w relacji z otaczającym środowiskiem, a także sposobem jego postrzegania. Są one na tyle głębokie i odczuwalne, że utrudniają funkcjonowanie w społeczeństwie. Zaburzenia te zazwyczaj obejmują zarówno sferę indywidualną, jak i społeczną. Czy możliwe jest leczenie zaburzeń osobowości? Tak, w takim wypadku warto podjąć terapię z pomocą profesjonalnego psychoterapeuty.

+48 570 101 435

Zadzwoń do nas!

sm

Zaburzenia lękowe – nie to samo co strach

Zaburzenia lękowe to jedne z najczęściej występujących zaburzeń psychicznych. Co ważne, nie mogą być one utożsamiane ze strachem, który najczęściej wywołany jest realnym zagrożeniem. Zaburzenia częściej spotykane są u kobiet i występują zarówno w wieku dziecięcym, jak i dorosłym. 

Leczenie lęków Lublin – pomoc psychoterapeuty

Ciągły i silny niepokój może stać się poważnym zaburzeniem, z którym osoba często sama nie może sobie poradzić. W przypadku, gdy lęk osiąga taką ciągłość i moc, że skutecznie utrudnia swobodne funkcjonowanie, oznacza to, że jak najszybciej należy rozpocząć stosowne leczenie. Podstawowym sposobem na walkę z zaburzeniami lękowymi jest psychoterapia. Odpowiednio poprowadzona terapia psychoterapeutyczna pozwoli zapanować nad lękiem, a także zapobiec nawrotom silnego niepokoju. Jeżeli szukasz pomocy specjalistów, którzy pomogą Ci pokonać lęk i wrócić do normalnego funkcjonowania, odwiedź nasze Centrum Psychoterapii SmartHeart w Lublinie.

Leczenie zaburzeń lękowych w Lublinie i nie tylko – SmartHeart

SmartHeart to miejsce, w którym od wielu lat zajmujemy się leczeniem zaburzeń lękowych w Lublinie i nie tylko (terapie prowadzimy również online). Nasze Centrum Psychoterapii składa się z zespołu wybitnych specjalistów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta i dobierają odpowiednie techniki terapeutyczne, dzięki którym każda osoba już dziś może przezwyciężyć swoje lęki przed codziennymi sytuacjami. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na terapię psychoterapeutyczną w przyjaznej formie – SmartHeart

ODWIEDŹ NAS

Narutowicza 38-42/33
Lublin 20-016

(wejście od strony ul. Środkowej, po przejściu przez podwórko – ostatnia klatka po lewej stronie)

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 7:00 – 22:00
Sob-Ndz: nieczynne

POROZMAWIAJMY

+48 570 101 435
gabinet@smart-heart.pl