FAQ

Najprościej jest to zrobić przez naszą stronę, klikając w elektroniczny kalendarz– dla Twojej wygody wszystkie dostępne godziny naszych specjalistów są zebrane w jednym miejscu. System pokieruje Cię do płatności, a po udanym zapisie dostaniesz od nas SMS.

Jeśli chcesz, możesz również zapisać się na konsultację dzwoniąc do rejestracji.

Serdecznie zachęcamy Cię, abyś przed pierwszą konsultacją poświęcił chwilę na zastanowienie się, co chcesz poruszyć na spotkaniu, a jeśli potrzebujesz- zanotuj swoje cele, trudności, pytania do psychologa.

To ważne, żebyś podczas spotkania czuł się bezpiecznie i komfortowo. Pamiętaj proszę, że wszystko, co powiesz jest objęte tajemnicą zawodową (z kilkoma bardzo poważnymi wyjątkami), a wszyscy nasi psychoterapeuci i psychologowie pracują pod superwizją.

Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów i z największą starannością odpowiadać na Wasze potrzeby, ale jeśli masz jakieś uwagi to śmiało- podziel się nimi ze swoim psychologiem. Jeśli z jakichś przyczyn okaże się, że nie możecie razem pracować- terapeuta przekieruje Cię do innego specjalisty z naszego Centrum. Jeśli zaś obydwoje zgodzicie się na wspólną pracę- rozpoczynasz swoją podróż w stronę zadbania o swój dobrostan.

Cennik w naszym Centrum Psychoterapii SmartHeart:

 • konsultacje z psychologiem 130 zł
 • konsultacje z psychoterapeutą 150 zł
 • sesja psychoterapii indywidualnej 150 zł
 • consultation with a psychologist (therapy in english) 250 zł

Przy zapisie poprzez stronę konsultacja jest płatna z góry przez elektroniczny kalendarz.

Jeśli zapisujesz się telefonicznie lub na stałą godzinę u swojego terapeuty- możesz uiścić opłatę na miejscu karą, BLIK-iem oraz ewentualnie gotówką lub przelewem na konto SmartHeart.

Jeśli Twoja sesja odbywa się online, to prosimy o płatność przelewem na konto SmartHeart, w tytule wpisując termin sesji.

Dane do przelewu: 21 1050 1461 1000 0092 6104 5448 (bank ING),

nazwa odbiorcy: Centrum Psychoterapii SmartHeart

w tytule proszę wpisać: zapłata za sesję psychoterapii dnia… (data).

Częstotliwość konsultacji jest ustalana indywidualnie. Typowo psychoterapia indywidualna odbywa się raz w tygodniu, w ten sam dzień i o tej samej godzinie.To Twój czas, ustalony z terapeutą i zarezerwowany dla Ciebie.

Zgodnie z naszym regulaminem, możesz bezpłatnie odwołać swoje spotkanie do 24 godzin przed umówionym terminem. Jest to podyktowane tym, że rezerwując swój termin, blokujemy go dla Ciebie w kalendarzu terapeuty i wszelkie zmiany na ostatnią chwilę powodowałyby chaos i uniemożliwiały innym pacjentom zapisywanie się na wizytę.

Jeśli więc nie odwołasz spotkania, albo zrobisz to zbyt późno- będziemy prosili Cię o uiszczenie opłaty rezerwacyjnej.

Odwołanie wizyty odbywa się:

 • SMS-owo na nasz numer telefonu
 • telefonicznie
 • mailowo kontakt@smart-heart.pl

Długość trwania psychoterapii jest uzależniona od kilku czynników, między innymi:

 • natury problemu, z jakim się zgłaszasz, tego jak długo się utrzymuje, jakie są obecne przejawy
 • wsparcia społecznego, jakim dysponujesz
 • indywidualnych umiejętności radzenia sobie i odporności psychicznej
 • nagromadzenia stresu

Niektóre problemy można rozwiązać za pomocą krótkotrwałej terapii, a inne wymagają długotrwałej, stałej relacji terapeutycznej. Twój terapeuta przedyskutuje z Tobą możliwe opcje pomocy podczas pierwszych spotkań diagnostycznych.

Nasze gabinety psychoterapeutyczne znajdują się w centrum miasta, z łatwością dotrzesz do nas samochodem i transportem publicznym. Przystanek znajduje się przy samym budynku. Przy Narutowicza i sąsiednich ulicach ostępny jest płatny parking publiczny.

Nasz adres: Lublin, ul. Narutowicza 38-42/33. Wejście do naszych gabinetów znajduje się od strony podwórka. Idąc ul. Narutowicza skręć w ul. Środkową, a następnie w lewo w ul. Gminną. Zobaczysz przed sobą długą, przesuwaną, metalową bramę. Jeśli będzie zamknięta, wybierz na domofonie “33”. Idź dalej prosto, aż do końca podwórka- ostatnia klatka po lewej stronie jest nasza.

Gabinety znajdują się na wysokim parterze. Po wejściu do środka możesz się rozgościć, skorzystać z barku kawowego lub toalety.

Jeśli Twoja sesja odbywa się online, to Twój terapeuta (psycholog) skontaktuje się z Tobą przed spotkaniem, aby ustalić, z jakiego komunikatora będziecie korzystać.

Następnie, o umówionej godzinie zadzwonicie do siebie i odbędziecie sesję tak samo, jak działoby się to w gabinecie!

O co możesz zadbać przed spotkaniem online z psychologiem?

Przede wszystkim zadbaj o swój komfort. Pomoże Ci w tym stałe, stabilne łącze internetowe oraz zainstalowany wcześniej odpowiedni komunikator. Przygotuj sobie wygodne, przewietrzone miejsce do siedzenia. Zadbaj o to, aby nikt Ci nie przeszkadzał. Jeśli mieszkasz z rodziną lub współlokatorami poproś ich o wyjście na spacer lub zajęcie się czymś, abyś miał swobodę. Jeśli drzwi do Twojego pokoju przepuszczają dźwięki, to zadbaj o szum na korytarzu za drzwiami.  Pomaga włączenie radia i postawienie go za drzwiami.

Prosimy o płatność przelewem przed sesją na konto SmartHeart, w tytule wpisując termin sesji.

Dane do przelewu: 21 1050 1461 1000 0092 6104 5448 (bank ING),

nazwa: SmartHeart,

w tytule proszę wpisać: zapłata za sesję psychoterapii dnia… (data).

Jesteś zainteresowany terapią?

1. WYBIERZ RODZAJ SPOTKANIA

Oferujemy: konsultacje psychologiczne, sesje psychoterapii w Lublinie lub on-line oraz konsultacje seksuologiczne on-line

2. ZAREZERWUJ TERMIN

Wybierz terapeutę, z którym chcesz się spotkać i dobierz dogodny dzień i godzinę. Jeśli nie masz pewności, kto specjalizuje się w ważnym dla Ciebie temacie, zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu.

3. TO TWÓJ CZAS

Zapraszamy na spotkanie do gabinetu w Lublinie. Jeśli masz spotkanie on-line przygotuj pokój i zadbaj o swój komfort.