Justyna Godula

psycholog, terapeuta

Nazywam się Justyna Godula, jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie nauki w nurcie poznawczo – behawioralnym. Pracuję z dziećmi w wieku od 2 lat i ich rodzicami.

Ukończyłam studia psychologiczne na UMCS w Lublinie oraz studia podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka oraz wiele różnych szkoleń, które pomagają mi w pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w żłobku, przedszkolu specjalnym , centrum terapeutycznym dla dzieci oraz w Gabinecie Psychoterapii.

W pracy z pacjentem – zarówno tym małym, jak i większym – kładę duży nacisk na relację, gdyż uważam, że to ona ma terapeutyczną moc. Ponadto w pracy z dziećmi korzystam z technik terapii zabawą, arteterapii, bajkoterapii oraz technik terapii poznawczo- behawioralnej.  Duże znaczenie ma dla mnie także współpraca z rodzicami.

Moimi zainteresowaniami zawodowymi są zaburzenia lękowe, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia ze spektrum autyzmu. Własny czas ciąży sprawił, że interesuję się także psychologią kobiet w okresie okołoporodowym.