Jak się zapisać?

Skontaktuj się z nami!

W Centrum Psychoterapii SmartHeart dobrze wiemy, że wykonanie tego pierwszego kroku może stanowić wyzwanie. Dlatego dla Twojej wygody wyposażyliśmy naszą stronę w elektroniczny kalendarz, który pozwoli możliwie łatwo i intuicyjnie zapisać się na pierwszą konsultację. Jeśli wolisz, możesz też do nas zadzwonić.

Po zapisie i dokonaniu płatności otrzymasz SMS z potwierdzeniem wizyty oraz wskazówkami, jak do nas dotrzeć.

Pierwsza konsultacja z psychologiem lub psychoterapeutą

Serdecznie zachęcamy Cię, abyś przed pierwszą konsultacją poświęcił chwilę na zastanowienie się, co chcesz poruszyć na spotkaniu, a jeśli potrzebujesz – zapisz swoje cele, trudności, pytania do psychologa.

To ważne, żebyś podczas spotkania czuł się bezpiecznie i komfortowo. Pamiętaj proszę, że wszystko, co powiesz jest objęte tajemnicą zawodową (z kilkoma bardzo poważnymi wyjątkami), a wszyscy nasi psychoterapeuci i psychologowie pracują pod superwizją. Dodatkowo, zadbaliśmy o Twój komfort umieszczając Centrum Psychoterapii SmartHeart w budynku mieszkalnym, co zapewnia Ci większą anonimowość, a wewnątrz mamy dodatkowo uszczelniane drzwi do gabinetów, więc możesz być pewien, że Twoje rozmowy pozostaną prywatne.

Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów i z największą starannością odpowiadać na Wasze potrzeby, ale jeśli masz jakieś uwagi to śmiało- podziel się nimi ze swoim psychologiem. Jeśli z jakichś przyczyn okaże się, że nie możecie razem pracować- terapeuta przekieruje Cię do innego specjalisty z naszego Centrum. Jeśli zaś obydwoje zgodzicie się na wspólną pracę- rozpoczynasz swoją podróż w stronę zadbania o swój dobrostan.

Jesteś zainteresowany terapią?

1. WYBIERZ RODZAJ SPOTKANIA

Oferujemy: konsultacje psychologiczne, sesje psychoterapii w Lublinie lub on-line oraz konsultacje seksuologiczne on-line

2. ZAREZERWUJ TERMIN

Wybierz terapeutę, z którym chcesz się spotkać i dobierz dogodny dzień i godzinę. Jeśli nie masz pewności, kto specjalizuje się w ważnym dla Ciebie temacie, zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu.

3. TO TWÓJ CZAS

Zapraszamy na spotkanie do gabinetu w Lublinie. Jeśli masz spotkanie on-line przygotuj pokój i zadbaj o swój komfort.