Nurty psychoterapii

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zapis na wizytę jest bardzo prosty i wygodny- wejdź w nasz wirtualny kalendarz klikając „umów sesję”. Następnie wybierz rodzaj spotkania, nazwisko terapeuty i dogodny dla siebie termin. System przeniesie cię automatycznie do płatności. Po opłaceniu wizyty otrzymasz potwierdzenie SMS.

Jeżeli wolisz, możesz również dokonać zapisu telefonicznie lub bezpośrednio, u swojego terapeuty, jeśli jesteś z nim tak umówiony.

Spotkanie trwa ok. 50 minut, rozpoczyna się punktualnie o umówionej godzinie. Koszt jednego spotkania to 120 zł.

Twój psycholog zadzwoni do Ciebie przed spotkaniem, żeby ustalić, jakiego środka do komunikacji będziecie używać. Najczęściej używany jest Skype. Zadbaj o swój komfort i spokojne miejsce do rozmowy. Warto sprawdzić łącze internetowe, zamknąć drzwi i włączyć delikatną muzykę za ścianą, która wygłuszy Twoją rozmowę. Możesz poprosić domowników, żeby wyszli na godzinny spacer, jeśli będziesz się czuł bardziej komfortowo.

Sesja psychoterapii płatna z góry przy zapisie przez elektroniczny kalendarz. Jeśli zapisujesz się telefonicznie lub na stałą godzinę u swojego terapeuty- możesz uiścić opłatę na miejscu gotówką lub przelewem na konto.

Dane do przelewu: 21 1050 1461 1000 0092 6104 5448 (bank ING), nazwa: Smart Heart, w tytule proszę wpisać: zapłata za sesję psychoterapii dnia… (data).

  Imię

  Email

  Temat

  Wiadomość

  Kalendarz online

  Umów się na wizytę, korzystając z wygodnego kalendarza.

  dovoder 3
  Nasi specjaliści są gotowi spotkać się z Tobą w naszej siedzibie w Lublinie bądź on-line. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu jest dokonanie płatności- cena za sesję oraz konsultacje wynosi 120 zł.