Psycholog Lublin

pomoc psychologiczna w Lublinie dla każdego

Centrum Psychoterapii SmartHeart to miejsce, w którym każdy pacjent ma szansę otrzymać pomoc psychologiczną w Lublinie w przyjaznej atmosferze.

Terapia psychologiczna to wyjątkowe spotkanie dwóch osób. Dzięki niej możliwe jest zdiagnozowanie, a także dobranie odpowiedniej formy leczenia różnych zaburzeń oraz trudności psychicznych. O czym warto pamiętać, szukając psychologa w Lublinie czy też w innym mieście? Przede wszystkim o tym, że z pomocy psychologicznej może skorzystać tak naprawdę każdy. Dla psychologa nie ma tematów tabu. Chcesz umówić się na sesję? W naszej placówce pracują najlepsi specjaliści, z których każdy ma podwójne wykształcenie psychologiczno-psychoterapeutyczne. Masz szansę zapisać się na wizytę do psychologa w Lublinie, który dzięki swojemu systemowi pracy adekwatnie odpowie na Twoje potrzeby.

Nie wiesz, który psycholog w Lublinie okaże się dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie i pomożemy Ci umówić się na wizytę do odpowiedniego specjalisty – zapraszamy.

Dla kogo? Dla każdego!

Warto wiedzieć, że z pomocy psychologa mogą skorzystać wszystkie osoby – niezależnie od wieku, przekonań, płci, doświadczeń i stanu zdrowia. Jeśli czujesz, że je coś, o czym chciałbyś porozmawiać z drugą osobą, która Cię wysłucha, a nie oceni, a także będzie miała kompetencje, by profesjonalnie ci pomóc- umów się na wizytę w SmartHeart.

Nasi specjaliści są tu po to, aby poprawić jakość życia każdego pacjenta na wszelkich płaszczyznach, w zależności od zgłaszanego problemu. Zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Psychoterapii w Lublinie.

Terapia w Centrum lub online

Z uwagi na obecne czasy i możliwości, jakie niesie ze sobą postęp technologiczny, pomoc psychologiczna może odbywać się nie tylko w formie stacjonarnej, ale również przez Internet, za pomocą wybranego komunikatora.

Jeśli czujesz, że dotykają Cię jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami. Możemy umówić się na wspólną sesję w naszej placówce w Lublinie lub online. Wybór należy do Ciebie!

Terapia dla par

W każdym związku mogą pojawić się pewne problemy. Należy pamiętać, że trudności te mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Terapia dla par (Lublin) w SmartHeart to świetna okazja do tego, aby zdiagnozować problem i pomóc partnerom wrócić na właściwe tory.

Pomoc psychoterapeuty może okazać się nieoceniona – jeśli jesteś zainteresowany terapią dla par w Lublinie (lub online) skontaktuj się z naszymi terapeutami i popraw komfort Waszego wspólnego życia już dziś.

Doświadczeni specjaliści

„Dobry psycholog Lublin”, „najlepszy psycholog Lublin” – brzmi znajomo? Wiemy, jak ciężko jest znaleźć odpowiedniego specjalistę, który nie tylko ma obszerną wiedzę, ale również ludzkie podejście i zrozumienie. A to w czasie terapii jest przecież najważniejsze.

W SmartHeart pracują certyfikowani terapeuci, z których każdy jest wykształconym psychologiem, posiadającym doświadczenie w leczeniu problemów na tle psychicznym. Umawiając się na wizytę, masz szansę spotkać empatycznych i otwartych na każdą osobę psychologów, którzy za każdym razem podchodzą indywidualnie do pacjenta.

Również dla młodzieży

Problemy życia codziennego mogą zacząć się w każdym wieku. Nie inaczej jest w przypadku młodzieńczych lat, w których często objawiają się różne wahania nastrojów, utrata wiary w siebie czy inne trudności.

W takim wypadku nieoceniony może okazać się psycholog młodzieżowy. Lublin czy inne miasto w Polsce – w Centrum Psychoterapii SmartHeart możesz umówić się na wizytę u specjalisty tak naprawdę w każdym miejscu. Wszystko to dzięki temu, że nasi terapeuci przeprowadzają sesje również online.

Prywatne wizyty

„Psycholog Lublin prywatnie” – szukałeś kiedyś w ten sposób specjalisty w naszym pięknym mieście? Nie musisz już tego robić! Nasze Centrum Psychoterapii SmartHeart to miejsce, które otwarte jest dla osób, które chcą umówić się na prywatną wizytę.

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego kalendarza online, wybierz termin i umów się na sesję – stacjonarnie lub przez Internet.

Pomoc psychologiczna Lublin – kalendarz online

Umów się na wizytę do najlepszych psychologów w Lublinie za pomocą naszego kalendarza online.

dovoder 3
Nasi specjaliści z centrum psychoterapii w Lublinie są gotowi spotkać się z Tobą — zarówno w gabinecie ośrodka, jak również online. Korzystając z wygodnego kalendarza zapisów, możesz umówić się na wybrany przez Ciebie termin. Potwierdzeniem zapisu do wybranego przez Ciebie psychoterapeuty w naszym ośrodku w Lublinie jest dokonanie płatności.

ODWIEDŹ NAS

Narutowicza 38-42/33
Lublin 20-016

(wejście od strony ul. Środkowej, po przejściu przez podwórko – ostatnia klatka po lewej stronie)

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 7:00 – 22:00
Sob-Ndz: nieczynne

POROZMAWIAJMY

+48 570 101 435
gabinet@smart-heart.pl